Regeneracja i motywacja czyli MP MICE Tour® Aparthotel Termy Uniejów

W programie MP MICE Tour® Aparthotel Termy Uniejów: Port Sztynort, Captain Andy, gra miejska, uniejowskie termy, bankiet ze specjałmi mazurskich i uniejowskich szefów kuchni
Na zdjęciu: W programie MP MICE Tour® Aparthotel Termy Uniejów: Port Sztynort, Captain Andy, gra miejska, uniejowskie termy, bankiet ze specjałmi mazurskich i uniejowskich szefów kuchni

MeetingPlanner.pl zaprasza na kolejny wyjazd studyjny MP MICE Tour® do czterogwiazdkowego Aparthotelu Termy Uniejów. Gościem specjalnym wydarzenia będzie podróżnik i żeglarz Captain Andy, autor książki „Nazywam się życie”.

Już po raz trzeci MeetingPlanner.pl MeetingPlanner.pl organizuje dwudniowy wyjazd studyjny do Uniejowa. Wizyta odbędzie się w dniach 18 – 19 listopada. Dwudniowy pobyt w otwartym dwa lata temu największym obiekcie hotelowo-konferencyjnym w Uzdrowisku Termalnym Uniejów będzie połączeniem prezentacji potencjału hotelu, relaksu oraz branżowej integracji i motywacji.

W programie wyjazdu studyjnego zagości legendarny Port Sztynort – jedna z najnowszych inwestycji gospodarza wizyty, oraz gość specjalny Captain Andy czyli Andrzej Jankowski – żeglarz, pisarz, podróżnik i miłośnik życia. Autor książki „Nazywam się życie”. Poznamy Uniejów podczas gry miejskiej według scenariusza agencji Seven Event Group, a piątkowy poranek spędzimy w Termach Uniejów. Siły będzie można zregenerować także w strefie wellness hotelu. Kropką nad „i” uniejowskiej regeneracji będzie wieczorny bankiet z dobrą wróżbą i kolacją przygotowaną przez uniejowskich i mazurskich szefów kuchni, czyli trzeci bal branży MICE w Aparthotelu Termy Uniejów.

Zaproszenie do bezpłatnego udziału w MP MICE Tour® skierowane jest do planistów spotkań reprezentujących agencje eventowe, biura turystyki biznesowej, korporacje, organizatorów wydarzeń, organizatorów konferencji. Organizator zapewnia transport w obie strony na trasie Warszawa – Uniejów.

Szczegóły >>>
REJESTRACJA >>>

Captain Andy Andrzej Jankowski, żeglarz pisarz, podróżnik i miłośnik życia.

Były dyplomata. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Oksfordzkiego. Aktywny uczestnik przemian w Polsce i Europie. Pracownik Biura Prasowego Solidarności podczas obrad Okrągłego Stołu. Po wyborze Lecha Wałęsy na Prezydenta RP współtwórca jego biura prasowego, a następnie Szef Protokołu Prezydenta. Odpowiedzialny m.in. za wizyty zagraniczne głowy państwa w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Egipcie, Hiszpanii i Niemczech. Wiceszef i szef Gabinetu Ministrów Spraw Zagranicznych P.P Prof. Skubiszewskiego i Bartoszewskiego i dra Olechowskiego.
Obecnie po kilkunastu latach przygotowań – jako kapitan Royal Yachting Association i własnego jachtu żaglowego Malena – w niezwykłej i niekończącej się podróży dookoła Świata.
Efektem tych podróży jest książka, choć nie autobigraficzna „Nazywam się życie”. To pasjonująca historia człowieka, który spełnia swoje marzenia. Całkowicie autentyczna, choć czasem wręcz niewiarygodna opowieść o chłopaku z warszawskiej ulicy Chmielnej, który wyrusza w podróż przez życie… Jak wypłynąć na szerokie wody? Podczas MP MICE Tour® będziemy współuczestnikami tej podróży.

Aparthotel Termy Uniejów Obiekt 15 000 m² przestrzeni, na której znajduje się centrum konferencyjne, czterogwiazdkowy hotel, strefa odnowy biologicznej, spa oferujące zabiegi na bazie wody termalnej oraz restauracja Aqua i Lobby Bar.

Strefę konferencyjną o łącznej powierzchni 745 m² tworzy pięć sal konferencyjnych, strefa work zone, w której znajduje się board room oraz foyer. Wszystkie przestrzenie zostały zaprojektowane z myślą o współpracy biznesowej oraz zachowaniu work-life balance.
Istotnym aspektem Aparthotelu Termy Uniejów jest kompleksowe zaplecze techniczne dla organizacji konferencji, szkoleń i spotkań otoczenia biznesowego. Podczas MP MICE Tour® wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami w salach oraz funkcjonalnością wszystkich przestrzeni. Obiekt posiada 172 pokoje (344 miejsca noclegowe).

Port Sztynort W kręgu miłośników zabytków Sztynort znany jest przede wszystkim jako cenny dawny pruski kompleks pałacowo-folwarczny oraz port jachtowy i przystań na północnym odcinku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Centralną część stanowi pałac rodziny von Lehndorff, otoczony 18-hektarowym parkiem. Podczas II wojny światowej w pałacu mieściła się siedziba Ministerstwa Spraw Zagranicznych III Rzeszy. Tuż po wojnie w pałacu pełniącym funkcje magazynowe stacjonowali żołnierze radzieccy. Następnie przed długie lata użytkownikiem zabudowań sztynorckiego kompleksu było PGR, a od początku lat 80. XX w. – Polski Związek Żeglarski.
Nowy Sztynort to ponad 450 miejsc do cumowania, funkcjonalna infrastruktura, zaplecze sanitarne, noclegowe i gastronomiczne, wydarzenia kulturalne… Sztynort dla uczestników.

Zobacz relacje z wizyt studyjnych w Aparthotelu Termy Uniejów
MP MICE Tour® 2020 >>>
MP MICE Tour® 2019 >>>

Zobacz ostatnie wizyty studyjne z cyklu MP MICE Tour®
MP MICE Tour®: Katowice nowoczesne, tradycyjne, stylowe i zielone >>>
MP MICE Tour® Łódź 2021: kolejna odsłona nieodkrytego miasta >>>

MP MICE Tour®: Nowe spojrzenie na Kraków >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl